Handlowiec - opiekun klienta

Patrono

Warszawa, mazowieckie

Patrono

Od: Patrono
Miejsce pracy: Warszawa
Patrono

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta

Jesteśmy firmą która od ponad 10 lat zajmuje się doradztwem w zakresie obrotu nieruchomościami oraz inwestowaniem w nieruchomości.

Nasz zespół tworzy grupę specjalistów która przełamuje stereotypowy i pejoratywny obraz pośrednika nieruchomości. Jako cel stawiamy sobie zbudowanie trwałych relacji z klientem opartych o wzajemny szacunek i zaufanie. Dzięki najwyższym standardom obsługi chcemy zostać pierwszym kontaktem, po który sięgnie każdy zainteresowany transakcją na rynku nieruchomości.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków na ww. stanowisku:

  • pozyskiwanie i obsługa klientów zainteresowanych kupnem nieruchomości;
  • pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży;
  • prezentowanie nieruchomości;
  • koordynowanie procedur związanych z kupnem i sprzedażą nieruchomości;

 Jeżeli łatwo nawiązujesz nowe znajomości, jeżeli swoją aparycją, wiedzą i zachowaniem wzbudzasz zaufanie, jeżeli potrafisz w lot łączyć fakty, dzięki czemu radzisz sobie w nieszablonowych sytuacjach - to właśnie Ciebie poszukujemy.

 Zapewniamy:

  • wsparcie doświadczonych doradców ds. nieruchomości;
  • wsparcie asystenta;
  • najwyższej jakości materiały promocyjne wspomagające sprzedaż;
  • program szkoleniowy dla osób bez doświadczenia;
  • elastyczne godziny pracy;
  • bardzo atrakcyjny - konkurencyjny na rynku model wynagradzania;

 Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy;
  • wysokie kompetencje sprzdażowe;
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office;
  • umiejętność biegłego poruszania się w środowisku Internetowym;

Prosimy w CV umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Patrono