Handlowiec na rynek włoski

Celkar Sp. z o.o.

32-005 Niepołomice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Celkar Sp. z o.o. jest firmą handlową branży motoryzacyjnej wyspecjalizowaną w sprzedaży części samochodowych do aut włoskich i francuskich. Na rynku istniejemy niemal 20 lat, jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami, która równocześnie inwestuje w przyszłość i rozwój. Zatrudniamy ponad 90 osób, przede wszystkim w siedzibie firmy w Niepołomicach pod Krakowem. Bardzo dynamiczny rozwój Firmy i poszukiwanie nowych rynków zbytu sprawił, iż obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niepołomice

Opis stanowiska:

• Realizowaniem polityki sprzedażowej produktów firmy
• Obsługa klientów z Włoch: przygotowywanie ofert, fakturowanie, rozwiązywanie problemów, obsługa posprzedażowa (transport, reklamacje, monitorowanie rozliczeń)
• Przygotowywanie raportów i analiz oraz podejmowanie działań, które zmierzają do
zwiększenia sprzedaży i/lub pozyskania nowych klientów
• Poszukiwanie nowych kontrahentów, nawiązywanie kontaktów biznesowych, prowadzenie
Negocjacji
• Praca w Niepołomicach (pod Krakowem) z możliwością wyjazdów w delegacje zagraniczne

Wymagania

Wymagania:

• Doskonała znajomość języka włoskiego
• Dodatkowo znajomość języka angielskiego będzie atutem
• Mile widziana znajomość branży części samochodowych i branży części zamiennych
• Swobodna obsługa komputera i oprogramowania pocztowego jak i MS Office
• Wykształcenie minimum średnie
• Pewność siebie, znakomite umiejętności interpersonalne, orientacja na osiąganie celów
• Aktywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki, dobra organizacja pracy
• Samodzielność w pracy, skrupulatność i dokładność wykonywania powierzonych zadań
• Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

¥ Stabilną współpracę (B2B) z atrakcyjnym systemem prowizji od osiągniętych wyników
¥ Współpracę z firmą o długiej tradycji i mocnej pozycji na rynku w skali całej Europy
¥ Stabilną, długoterminową współpracę (poszukujemy TYLKO kandydatów gotowych na długotrwałą współpracę, gdyż cykl wdrożenia trwa przynajmniej kilka miesięcy)
¥ Możliwość rozwoju, szkoleń i awansu
¥ Pakiet prywatnej opieki medycznej

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook oraz LinkedIn

Prezentacja firmy

Firma Celkar, to przedsiębiorstwo zajmujące się importem i sprzed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi