Handlowiec / Menadżer ze znajomością j. angielskiego - sprzedaż bielizny

Media Presse Polska Sp. j.

KOSZALIN, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Koszalin

Zadania:,

• utrzymanie stałych kontaktów z Klientami,

• realizacja planu sprzedaży,

• badanie potrzeb Klienta, przygotowywanie ofert handlowych,

• negocjacje warunków współpracy z Klientami,

• identyfikacja potrzeb Klienta,

• doradztwo i rozwiązywanie problemów Klienta,

• dokonywanie bieżących analiz, raportowanie i planowanie,

• dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Wymagania

Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby które:

• posiadają wykształcenie średnie,

• znają j. angielski (warunek),

• posiadają wysoki poziom kultury osobistej,

• posiadają zdolności negocjacyjne, budowania długotrwałych relacji biznesowych,

• są komunikatywne i łatwo nawiązują kontakty biznesowe,

• cechuje wewnętrzna motywacja, konsekwencja i nastawienie na cel,

• posiadają znajomość obsługi Pakietu MS Office.

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o dużym potencjale i stabilnej pozycji na rynku,

• stabilne zatrudnienie,

• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + atrakcyjny system premiowania),

• samodzielne, odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy,

• elastyczność oraz otwartość na nowe przedsięwzięcia,

• Praca stacjonarna, w Dziale Handlowym.

Prezentacja firmy

Livia Corsetti Fashion
Producent ekskluzywnej bielizny damskiej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Kadra zarządzająca