Opis stanowiska pracy

Firma z branży IT o globalnym zasięgu, polski producent oprogramowania do backupu danych, zatrudni Handlowca z Gorzowa Wlkp, Szczecina lub okolic.

Zadania:
-opieka nad powierzonymi klientami w zakresie doradztwa technicznego, sprzedażowego i tworzenia ofert handlowych,
-pozyskiwanie nowych klientów oraz poznawanie ich potrzeb,
-bezpośrednia sprzedaż poprzez prezentowanie produktów firmy,
-negocjacje, ustalanie warunków współpracy,

Wymagania:
-mile widziane posiadanie własnego portfela klientów biznesowych sektora IT,
-znajomość branży IT,
-doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT,
-umiejętność prowadzenia rozmów, negocjacji i prezentacji handlowych,
-prawo jazdy kategorii B,
-znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:
-pracę w oparciu o umowę o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe bonusy,
-stabilność pracy – większość zatrudnionych pracuje ponad 5 lat w firmie,
-dostęp do najnowszych technologii informatycznych,
-pracę w młodym zespole,
-niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Producent systemu do archiwizacji danych online

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż