Handlowiec Informatyk

HANT P.U.H.

Murowana Goślina, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Stanowiska pracy  w :

- Murowanej Goślinie

- Poznaniu

Handlowiec - Informatyk - sprzęt i usługi komputerowe

Zakres obowiązków:
- nawiązywanie, rozwijanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
- rozpoznanie potrzeb klientów, prezentacja ofert, negocjacje handlowe
- sprzedaż sprzętu i rozwiązań markowych producentów

Od kandydatów oczekujemy:
- nastawienia na sprzedaż nowoczesnego, markowego sprzętu i rozwiązań
- umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji
- prawa jazdy.

Wskazana jest znajomość języków obcych (angielski, niemiecki),  łatwość nawiązywania kontaktów z klientami i komunikatywność.

Zatrudnionym oferujemy:
- ciekawą pracę z najnowszą generacją sprzętu i rozwiązań markowych producentów
- szkolenia oraz rozwój zawodowy
- atrakcyjny i motywacyjny system wynagradzania

Kandydatów prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym

Zapewniamy całkowitą dyskrecję przy rozpatrywaniu ofert i rekrutacji.

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883".

Wymagania

Wymagana jest znajomość zagadnień z branży IT, w tym systemów MS WINDOWS, Linux, problematyki związanej z sieciami komputerowymi, bazami danych oraz Internetem.Prawo jazdy kat. B

Mile widziane
Język angielski lub niemiecki, komunikatywność

Prezentacja firmy

P.U.H. HANT istnieje od roku 1994. Jest wiodącym dystrybutorem sprzętu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems