Handlowiec ds. Części Zamiennych i Serwisu

Intrac Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Dobór i sprzedaż części zamiennych do maszyn budowlanych;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Prowadzenie zamówień Klientów zgodnie z procesem sprzedaży;
  • Techniczne wspieranie sprzedaży części zamiennych;
  • Ciągle podnoszenie poziomu obsługi Klienta w sprzedaży części zamiennych.

Wymagania:

  • Znajomość rynku części do samochodów ciężarowych lub maszyn budowlanych
  • Komunikatywność i umiejętność negocjacji
  • Zdyscyplinowanie i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów: telefon służbowy, opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Prezentacja firmy

www.intrac.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta