Handlowiec - dostawca usług internetowych

RAXTELEKOM

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług dostępu do Internetu na terenie północnej części województwa mazowieckiego.
Poszukujemy aktywnego handlowca, działającego na terenie powiatów:
- nowodworski
- pułtuski
- płoński
- mławski
- ciechanowski
- płocki
- sierpecki
- płocki

Do zadań należą

* Sprzedaż produktów i usług naszej firmy,
* Budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
* Przygotowanie i prezentacja ofert oraz doradztwo w zakresie usług teleinformatycznych,
* Podejmowanie działań mających na celu utrzymanie Klientów lub zapewnienie ich powrotu.

Oferujemy :

* Atrakcyjny system wynagrodzenia ściśle uzależniony od wyników
* Możliwość rozwoju zawodowego.
* Nienormowany czas pracy.
* Profesjonalne szkolenia z zakresu oferowanych produktów i technik sprzedaży.
* Niezbędne narzędzia pracy.
* Wynagrodzenie 1500-5000 brutto w zależności od wyników

Wymagania

Wymagania

* Kreatywność w sposobie pozyskiwania Klientów,
* Komunikatywność,
* Wysoka orientacja na wynik oraz na Klienta,
* Znajomość obsługi komputera (poczta elektroniczna, Word, Excel),
* Prawo jazdy kat. B i własny samochód,
* Mile widziana własna działalność gospodarcza bądź gotowość jej założenia
* Dobra organizacja pracy oraz samodyscyplina w działaniu.
* Wymagane doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów i usług dla Klienta Indywidualnego jak i Biznesowego w zakresie sprzedaży usług telekomunikacyjnych.

Prezentacja firmy

Telekomunikacja

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
pensja + prowizja
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja