Opis stanowiska pracy

Firma Framex- producent okien i drzwi z PCW i aluminium zatrudni handlowca- doradcę technicznego. Wymagana umiejętność czytania projektów budowlanych, zmysł techniczny, odpowiedzialność i dokładność, umiejętność pracy w zespole. Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej lub stolarki i ślusarki otworowej. Oferujemy pracę w rozwijającej się firmie, samochód służbowy, komputer i inne narzędzia pracy, szkolenia pracownicze oraz atrakcyjne zarobki. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

FRAMEX to firma regionalna, zajmująca się produkcją i montażem ok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie