Handlowiec do sprzedaży szkoleń otwartych i zamkniętych - praca zdalna

Esmax

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:
Samodzielność i konsekwencja w działaniu
Dążenie do realizacji wyznaczonego celu
Umiejętność aktywnego pozyskiwania Klienta
Bardzo dobre zdolności komunikacji, pewność siebie i swoboda wypowiedzi
Gotowość do podjęcia pracy w oparciu o wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedażowych

Zakres obowiązków:
Sprzedaż szkoleń otwartych
Sprzedaż szkoleń dopasowanych do potrzeb klienta
Tworzenie potencjalnych baz klientów,
Nawiązywanie i rozwijanie długofalowej współpracy z Klientami
Realizacja planów sprzedaży

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Firma \"PANORAMA SZKOLEŃ\" jest kontynuatorem działalności ośrodk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia