Handlowiec do instalacji 30% oszczedności paliwa PB ON LPG

Amber House

42-400 Zawiercie , śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy Handlowca z doświadczeniem do sprzedaży "Najnowszej Generacji Instalacji do wszelkiego rodzaju pojazdów samochodowych jak i do wszelkiego rodzaju typów silników oraz paliwa.
Po zainstalowaniu instalacji ZIMNEJ PARY do pojazdu oszczędności sięgają do 30% zużycia paliwa. Mamy do dyspozycji cały kraj na sprzedaż w/w instalacji .
Posiadamy wyłączność na sprzedaż urządzenia ZIMNEJ PARY i brak konkurencji. Nikt tego nie sprzedaje a firm transportowych jest bardzo dużo. Instalacja jest prosta w montażu a oszczędności bardzo duże,

Można być handlowcem bez względu na Miasto w Polsce płacimy od sprzedanej instalacji. Więcej informacji udzielamy na miejscu w Firmie.
Bardzo duża prowizja od sprzedaży. Nawet do 1500zl od sztuki brutto przy instalacji w Tir lub Autobus. Cennik Urządzeń jest od pojemności silnika i też prowizja jest od odpowiedniej instalacji do pojemności silnika.

Wymagania

Doświadczenie w handlu minim 2 lata.
Prawo jazdy kat.B
Mile widziany własny samochód
Dyspozycyjność
Dobry kontakt z klientem

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa powstała z myślą o kliencie. Biznes każdego kl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive