Handlowiec (Chemia Spożywcza)

Talent Partners

Łódź, woj. łódzkie, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy osoby na stanowisko:

HANDLOWIEC (Chemia Spożywcza)

Miejsce pracy: Łódź / woj. łódzkie

Nr ref. H/59/17

Najważniejsze obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługa aktualnych klientów firmy,
  • rozwój sprzedaży na podległym terenie,
  • doradztwo technologiczne z zakresu oferowanych produktów (dodatki do wyrobów spożywczych),
  • analiza rynku i konkurencji,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • kontakt z zagranicznymi dostawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe z zakresu chemii spożywczej),
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
  • znajomość branży dodatków spożywczych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office),
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy mobilnej na terenie całego kraju.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w polskiej firmie działającej na rynku międzynarodowym,
  • samodzielność na proponowanym stanowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód),
  • atrakcyjny system wynagrodzenia.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Badania / Rozwój, Praca Sprzedaż - Account Management