HANDLOWIEC (branża serwis sprzętu drukującego)

BJ Print S.C.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy handlowca do pracy w krakowskim oddziale firmy BJ Print.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • opieka nad stałymi klientami Firmy

  • pozyskiwanie nowych Klientów

  • przygotowanie i wysyłanie ofert dla stałych i nowych Klientów

  • odpowiedzialne reprezentowanie i kreowanie wizerunku firmy.

 Naszym Pracownikom oferujemy:

  • wstępne przeszkolenie, oraz szkolenia handlowe, produktowe

  • umowę o pracę w stabilnej firmie

  • pracę od pn-pt w godzinach 8:00-16:00

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premie motywacyjne

Wymagania

Od Kandydata wymagamy:

  • znajomości pakietu MS OFFICE

  • dobrej dykcji

  • samodyscypliny, dobrej organizacji pracy

  • dużego zaangażowania

  • prawa jazdy kat. B

    (doświadczenie na stanowisku handlowca będzie dodatkowym atutem)

Prosimy o opatrzenie przesyłanych aplikacji klazulą:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie współpracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji oraz zgodę na przetwarzanie tych danych także po zakończeniu procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)."

Prezentacja firmy

Firma BJ Print zajmuje się serwisem urządzeń biurowych typu drukarki, fa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż