Grupa Bankier poszukuje kandydatów na stanowisko: Redaktor

Grupa Bankier.pl Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Co proponujemy?

  • Prowadzenie profili firmy w mediach społecznościowych,
  • Tworzenie i udostępnianie treści w serwisach Grupy Bankier
  • Ciekawą i stabilną pracę w firmie będącej jednym z liderów w sektorze internetowych mediów finansowych
  • Dziennikarskie wyzwania i otwartość na nowe pomysły
  • Współpracę przy realizacji materiałów, które trafią do mediów szerokiego zasięgu - prasy, radia i telewizji
  • Kontakty z czołowymi postaciami świata finansów i inspirującymi przedsiębiorcami

Wymagania

Jakich osób poszukujemy?

  • Ze znajomością specyfiki mediów społecznościowych oraz podstawowych zagadnień ekonomicznych
  • Posiadających orientację w bieżących wydarzeniach gospodarczych i politycznych
  • Znających język angielski w stopniu komunikatywnym

Czym możesz nas mile zaskoczyć?

  • lekkim piórem
  • znajomością mediów (w tym zagranicznych)

Prezentacja firmy

Bankier to serwis o tematyce ekonomiczno-gospodarczej, oferujący swoim o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo