Grupa Bankier poszukuje kandydata na stanowisko Redaktor

Grupa Bankier.pl Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Co proponujemy?

• ciekawą i stabilną pracę na pełen etat w firmie będącej jednym z liderów w sektorze internetowych mediów finansowych

• dziennikarskie wyzwania i otwartość na realizację nowych pomysłów

• współpracę przy realizacji materiałów, które trafią do mediów szerokiego zasięgu - prasy, radia i telewizji

• kontakty z czołowymi postaciami świata finansów i inspirującymi przedsiębiorcami

Wymagania

Jakich osób poszukujemy?

• dobrze zorientowanych w bieżącej sytuacji społeczno-gospodarczej w Polsce i na świecie

• znających podstawy finansów

• lubiących pisać

• posługujących się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym

• otwartych na nowe wyzwania, ciekawych świata

Czym możesz nas mile zaskoczyć?

• lekkim piórem

• doświadczeniem dziennikarskim

Prezentacja firmy

Bankier to serwis o tematyce ekonomiczno-gospodarczej, oferujący swoim o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo