Grupa Advertis poszukuje do Działu Produkcji

Advertis

Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa ADVERTIS specjalizująca się w kompleksowej obsłudze projektowej i wykonawczej w zakresie designu miejsca, produktu, wzornictwa i elementów identyfikacji wizualnej w związku z dynamicznym rozwojem i ciągłymi zamówieniami poszukuje osób do działu PRODUKCYJNEGO na stanowiska:

STOLARZ

z umiejętnościami do wykonywania nietypowych realizacji z wykorzystaniem fornirów, naturalnego drewna, mdf, płyt wiórowych, corianu itp.

Obowiązki:

  • Frezowanie
  • Szlifowanie Wykańczanie
  • Wycinanie elementów na pile: klejenie, gięcie
  • Lakierowanie mile widziane
  • Składanie, montaże

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI REKLAM/MONTAŻYSTA

z umiejętnościami do wykonywania nietypowych realizacji wymagających precyzji oraz doskonałej znajomości tworzyw sztucznych

Obowiązki:

  • Produkcja reklam zewnętrznych i wewnętrznych
  • Realizacja montaży w zakresie instalacji reklam zewn. i wew. oraz wystroju wnętrz
  • Obróbka metali, drewna, corianu mile widziana

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe kierunkowe lub średnie
  • Doświadczenie na stanowisku min. kilkuletnie
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności pracy indywidualnej oraz w zespole
  • Precyzyjność
  • Dokładność

Oferujemy:

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  • dobre warunki lokalowe oraz pozytywną atmosferę w miejscu pracy
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość pracy na najnowocześniejszym sprzęcie i przy wymagających i nietypowych realizacjach

Lokalizacja: Pruszków (5 minut od stacji kolejki WKD Tworki).

Zainteresowanych prosimy wysłanie CV z dopiskiem STANOWISKA

Prezentacja firmy

Grupa ADVERTIS to studio kreatywne, które zajmuje się kompleksową... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji