Group Financial Controller

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, dużej i rozpoznawalnej grupy kapitałowej z branży FMCG, z uwagi na rozwój poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Grup Financial Controller do siedziby w okolicy Gdańska.

Informacje o kliencie

Osoba na tym stanowisku będzie w pełni odpowiedzialna za kontrolę finansów-księgową spółki i za raportowanie finansowe całej grupy spółek.

Odpowiedni kandydat będzie bezpośrednio współpracował z Prezes oraz z Właścicielem grupy.

Jest to idealna okazja na kolejny krok w karierze dla osoby z minimum 5 letnim doświadczeniem na samodzielnym stanowisku. Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w spółkach audytu finansowego oraz bezpośrednio w biznesie FMCG.

Opis stanowiska

  • Kontrola i raportowanie cyklicznych sprawozdań finansowych grupy,
  • Kontrola przygotowanych deklaracji podatkowych,
  • Nadzór pracy działu księgowości,
  • Odpowiedzialność za zamknięcie miesiąca i raportowanie,
  • Przygotowanie zbiorczych raportów finansowych grupy,
  • Analiza i kontrola kosztowa spółek grupy i prowadzonych projektów,
  • Przygotowanie analiz inwestycyjnych dla nowych projektów w grupie,
  • Nadzór nad procesem planowanie finansowego w grupie spółek,
  • Współpraca z działem kontrolingu,
  • Wsparcie i rekomendacje decyzji biznesowych,
  • Współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( Finanse/Księgowość/Ekonomia),
  • Minimum 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w audycie finansowym a następnie w branży FMCG,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w grupie kapitałowej,
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz UoR,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość systemu Excel jako warunek konieczny
  • Dobra dobra znajomość IFRS
  • Duża samodzielność oraz ponadprzeciętne zdolności interpersonalne,
  • Zaangażowanie i chęć wspierania procesu decyzyjnego, chęć do zaangażowania się w powierzone obowiązki i pracę,
  • Umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz komunikatywność,
  • Biznesowe podejście, pro-aktywność, nieszablonowe i kreatywne myślenie,
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz charyzma,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie, pakiet benefitów, możliwość rozwoju i wpływu na funkcjonowanie spółki.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page