Graphic Web Designer / Graphic Designer / Grafik komputerowy

Modo Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z nowymi realizacjami dla lokalnych i ogólnopolskich marek poszukujemy Graphic Designera / Graphic Web Designera chcącego współtworzyć ciekawe projekty oraz współuczestniczyć w rozwoju agencji.

Wyślij do nas swoje CV oraz portfolio jeżeli:

- Sprawnie posługujesz się programami pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
- Nie są Ci obce najnowsze trendy Web Designu oraz grafiki reklamowej
- Przykładasz dużą wagę do usability stron oraz typografii w projektach
- Projektujesz grafikę stron responsywnych (RWD) oraz aplikacji mobilnych
- Znasz zagadnienia związane z DTP i bezbłędnie przygotowujesz materiały do druku
- Masz pomysły, potrafisz wyjść z inicjatywą, a czasem nabrać dystansu
- Masz bogate portfolio i co najmniej dwa lata doświadczenia w pracy o podobnym charakterze

Oczekujemy 5-8h dyspozycyjności dziennie (możliwość ustalenia elastycznych godzin pracy), praca stacjonarna w siedzibie studia (południe Krakowa) lub zdalna - dotyczy tylko osób mieszkających w Krakowie i okolicach, które mogą pojawiać się regularnie na spotkaniach statusowych.

W ramach współpracy zakres Twoich zadań będzie obejmował:

- Projektowanie identyfikacji wizualnej oraz stron internetowych
- Projektowanie na potrzeby internetu
(display, mailing, landing page, social media)
- Projektowanie i przygotowanie materiałów do druku
(broszury, ulotki, etykiety, reklama dużego formatu)

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
- Przyjazną atmosferę pracy w kameralnym otoczeniu
- Swobodny wybór formy współpracy
- Skuteczny system wdrożenia w realizowane projekty
- Współudział w kreowaniu strategii agencji/studia

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.(Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”

Prezentacja firmy

Łączymy kompetencje studia graficznego, butiku kreatywnego oraz agencji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie