Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Graphic Designera.
Twoje zadania:
• tworzenie materiałów graficznych na profile w mediach społecznościowych
• tworzenie materiałów graficzncyh do kampanii banerowych
• tworzenie stron i serwisów www
• przygotowywanie materiałów graficznych do przetargów
• uczestnictwo w procesie kreatywnym projektów.

Wymagania

• minimum roczne doświadczenie w pracy w agencji lub po stronie klienta (preferowane projekty interaktywne),
• znajomość rynku oraz zagadnień z zakresu e-marketingu, w tym social media i projektowania stron www,
• znajomość programów graficznych (PS, Ilustrator etc.)
• kreatywność,
• umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
• wysoka kultura osobista i komunikatywność,
• poczucie odpowiedzialności za przydzielane zadania

Do aplikacji prosimy dołączyć portfolio

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz. Rozpatrzymy tylko kandydatury osób spełniających wszystkie powyższe wymagania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem ekspertów, strategów i fascynatów, którzy tworz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta