Graphic Designer

HYCOM

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • współpraca w ramach zespołów UX i Frontend realizujących projekty IT dla największych firm polskich i zagranicznych,
  • przygotowywanie projektów graficznych GUI portali, systemów sprzedażowych, app mobilnych, grafiki na potrzeby digital,
  • uczestniczenie w spotkaniach projektowych,
  • uzgadnianie i analiza wymagań GUI i UX naszych klientów.

Wymagania

  • PORTFOLIO prac z ostatnich 3 lat
  • Kreatywność i zaangażowanie,
  • MINIMUM 2-3 letnie doświadczenie w projektowaniu na potrzeby internetu,
  • Doświadczenie w pracy z pakietem Adobe CC – głównie Photoshop, Ilustrator,
  • Wykształcenie wyższe.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • Dodatkowym atutem będą zainteresowania tematyką UX w rozwiązaniach e-commerce, portalach i aplikacjach mobilnych.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie