Opis stanowiska pracy

Agencja interaktywna AnanaStar sp. z o. o. poszukuje utalentowaną i kreatywną osobę na stanowisko Graphic Designer.

Jeżeli znasz skróty Photoshopa lepiej niż drogę do domu to AnanaStar jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Szukamy osoby, która będzie tworzyć imponujące projekty graficzne dla naszych serwisów internetowych i aplikacji mobilnych. Kandydat powinien mieć duże ambicje i chęć poznania jak działa front-end development i responsive web development.

Wymagania

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe, w szczególności Photoshop i Illustrator
- Znajomość najnowszych trendów w projektowaniu stron WWW i aplikacji mobilnych.
- Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
- Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność.
- Dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe atuty:
- Znajomość standardów tworzenia stron www.
- Znajomość Responsive Web Design.
- Znajomość HTML i CSS (możliwość poduczenia się pod nadzorem mistrza cięcia i RWD) :P
- Znajomość javascriptu, Sass, GIT

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Ciągły kontakt z najnowszymi technologiami.
- Możliwość szybkiego rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności.
- Przyjazną atmosferę pracy.

Miejsce pracy:
Biuro w Krakowie – ul. Juliusza Lea 11B

Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale masz doświadczenie, ciekawe CV, mówisz po angielsku oraz jesteś osobą odpowiedzialną i bardzo pracowitą, która szybko się uczy i nadrabia zaległości, skontaktuj się z nami. Razem przedyskutujemy Twoją kandydaturę.

Prosimy o wysyłanie CV (mile widziany link do własnego portfolio lub portfolio online (deviantart, behance, dribble) ). Uprzedzamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

LogicIMS to firma specjalizująca się w projektowaniu i realizacji wysoki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie, dodatki
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie