Opis stanowiska pracy

  • kreowanie interaktywnych layoutów publikacji webowych i mobilnych
  • projektowanie UI do aplikacji mobilnych i www
  • projektowanie graficzne na potrzeby aplikacji i publikacji mobilnych i webowych

Wymagania

  • Wymagane minimum dwa lata doświadczenia w agencji reklamowej, interaktywnej lub wydawnictwie,
  • Konieczna biegła znajomość Adobe Ps, Ai, InDesign, przydatne podstawy Adobe After Effects, Adobe Premiere
  • Znajomość programów 3D będzie dużym atutem
  • Konieczna bardzo dobra znajomość j. angielskiego - komunikacja przy projektach głównie w jęz. angielskim
  • Praca na ok. 80 h w miesiącu - przez okres próbny, potem możliwa praca 'full time',
  • Wymagana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej prowadzenia,
  • Elastyczne godziny pracy, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Do aplikacji należy dołączyć portfolio - aplikacje bez portfolio nie będą brane pod uwagę.

Prezentacja firmy

Mercuri Move Media Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i wdraża... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
400PLN - 450PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja