Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- tworzenie projektów graficznych różnego typu (katalogi, gazetki, banery, ulotki, foldery, itp.)
- przygotowywanie materiałów do druku

Prosimy o nieprzesyłanie ofert od freelancerów.

Miejsce pracy:
Żyrardów, woj. mazowieckie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Wymagania

Wymagania:
- znajomość Ps/Ai/Id
- doświadczenie w przygotowywaniu prac do druku

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie