Opis stanowiska pracy

Poszukuję grafika do pracy zdalnej, na zlecenia, prowadzącego działalność gospodarczą. Za każde wykonane zlecenie chciałbym otrzymywać fakturę VAT, którą wrzucę w koszty.
Jako grafik:
1. Otrzymasz firmowy adres e-mail do kontaktu z klientami.
2. Sam ustalasz swoje wynagrodzenie - przy czym ceny nie mogą być z kosmosu, nie mają uwłaczać Twojej godności, mają być adekwatne do wykonanej pracy.
3. Oczekuję profesjonalnego, miłego kontaktu z klientami, terminowości (nie koniecznie dyspozycyjności), wykonywania zleceń na czas.

Wymagana również umiejętność prawidłowego przygotowania plików do druku.

Mile widziana praca w środowisku adobe (Illustrator, Photoshop)

Zainteresowanych proszę o aplikowanie.

Prezentacja firmy

aństwa zadowolenie jest naszą najlepszą inwestycją. Już od 15 lat dbamy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
15PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie