Opis stanowiska pracy

Poszukiwany grafik na umowę zlecenie do stałej współpracy.
Praca zdalna, spotkania w siedzibie w Centrum Wrocławia 2-4 razy w miesiącu.

Wymagania:
- znajomość programów Adobe Photoshop i Adobe Illustrator
- umiejętność przygotowania plików do druku i na strony internetowe

Cechy pożądane i KONIECZNE:
- systematyczność, pracowitość, uczciwość
- kontaktowość
- pomysłowość
- samodzielność

- znajomość programów do animacji i/lub umiejętność tworzenia stron internetowych będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych oraz portfolio (mogą być luźne pliki).

Prezentacja firmy

S7HEALTH to nowa marka, pod którą kryje się kompleksowa opieka me... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie