Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Tworzenie koncepcji oraz projektowanie materiałów graficznych na potrzeby działań marketingowych w Internecie (strona internetowa, landing page, Social Media, reklamy, mailingi, newslettery, banery, informatory)
Projektowanie graficzne i przygotowanie materiałów do druku (plakaty, ulotki, standy)
Przygotowywanie projektów infografik, ilustracji graficznych
Tworzenie prezentacji multimedialnych
Współtworzenie identyfikacji wizualnej marki
Współpraca w ramach zespołu projektowego

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe lub adekwatna znajomość projektowania graficznego i projektowania stron internetowych
Wiedza z zakresu przygotowywania materiałów graficznych do druku
Biegłość w obsłudze programów do tworzenia grafiki: Adobe Photoshop, Illustrator oraz InDesign
Praktyczna znajomość języka angielskiego
Otwartość na nowe trendy i zorientowanie na wiedzę
Dobra organizacja pracy i terminowość
Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
Inicjatywa w działaniu i zaangażowanie
Talent, pomysłowość i kreatywność
Poczucie estetyki i orientacja na jakość
Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań

Prosimy o przesyłanie portfolio oraz propozycji finansowych.

Prezentacja firmy

Warszawska Szkoła Reklamy jest – w najlepszym tego słowa znaczeniu – szk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie