Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

   Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy:

Grafik

Nr ref.: 28211
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • projektowanie stron WWW
  • przygotowanie i skład materiałów do druku
  • tworzenie animacji (również 3D)
  • projektowanie layout’ów i grafik na potrzeby stron WWW oraz aplikacji multimedialnych

Oczekiwania:
  • preferowane wykształcenie kierunkowe
  • biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat), Premier Pro, After Effects
  • doświadczenie w projektowaniu stron WWW
  • znajomość programów do tworzenia animacji 3D
  • doświadczenie w obróbce fotografii produktowych
  • znajomość zagadnień DTP
  • umiejętność przygotowania materiałów do druku
  • dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy i terminowość
  • mile widziana znajomość HTML i CSS

Oferta:
  • pracę w młodym zespole
  • przyjazną atmosferę
  • możliwości rozwoju
  • stabilne zatrudnienie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)