Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – dużej firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zadania:

  • Przygotowywanie materiałów graficznych dla wpsardcia komunikacji wewnętrznej kanałów sprzedaży - layouty,
  • Obróbka graficzna zdjęć,
  • Aktualizacja materiałów na stronach intranetu,
  • Składanie Newsletterów,
  • Przygotowywanie prezentacji i wizualizacji danych w opraciu o narzędzia MS Office

Wymagania:

  • Biegła znajomość obsługi progamów grfaicznych (Photoshop)
  • Umiejętnośc prezentacji danych w opraciu o MS Excel oraz PowerPoint
  • Biegła znajomość HTML, Flash
  • umiejętność łączenia faktów i danych, podejmowanie decyzji, rekomendowanie rozwiązań,
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • skrupulatność i dokładność

Oferta:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży telekomunikacyjnej;
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • Udział w realizacji ciekawych projektów dających możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie