Opis stanowiska pracy

GRAFIK
WARSZAWA

Agitive jest firmą zajmującą się dostarczaniem rozwiązań mobilnych. Naszym głównym atutem jest zespół, który dzięki realizowanym przez nas projektom jest w stanie zdobywać szerokie doświadczenie oraz wiedzę potrzebną do dalszego rozwoju. Jeśli jesteś zainteresowany stałą pracą w szybko rozwijającej się firmie i chcesz realizować ciekawe projekty z użyciem najnowocześniejszych technologii ta oferta jest właśnie dla ciebie!

OPIS STANOWISKA
Uczestnictwo w projektach graficznych na potrzeby twoerzenia aplikacji mobilnych na wszystkich etapach- od konceptu aż po obróbkę.

WYMAGANIA

• Doświadczenie w projektach związanych z aplikcjami mobilnymi,
• Doświadczenie w projektowaniu User Experience (UX) oraz User Interface (UI),
• Bardzo dobra znajomość Photoshop oraz Illustator,
• Znajomość zasady budowania interfejsu aplikacji Android i iOS,
• Umiejętność prototypowania graficznego,
• Doświadczenie w tworzeniu animacji,
• Podstawowa znajomość Video Editing,
• Doświadczenie w multiformatowości,
• Doświadczenie w tworzeniu brandów,
• Posiadanie klikalnych makiet aplikacji mobilnych lub webowych,
• Kreatywność,
• Mile widziana umiejętność zarządzania zespołem,
• Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• Dobra organizacja pracy własnej i terminowość.

OFERUJEMY
• Pracę w ciekawych projekach wykorzystujących m. in. Augmented Reality,
• Indywidualną ścieżkę kariery,
• Elastyczne podejście do form współpracy,
• Dogodną lokalizację miejsca pracy,
• Niepowtarzalną atmosferę .

PRZEŚLIJ SWOJE CV KLIKAJĄC W PRZYCISK APLIKUJ

Prezentacja firmy

Agitive jest firmą zajmującą się dostarczaniem rozwiązań mobilnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie