Opis stanowiska pracy

Drukarnia PIGA poszukuje osoby kreatywnej na stanowisko grafika komputerowego.

Potrzebujemy osoby z biegłą znajomością programów Adobe Illustrator oraz Adobe Photoshop, umiejącej pracować pod presją czasu.

Poszukujemy osoby dokładnej i cierpliwej, cechującej się dużym poczuciem estetyki oraz rozeznanej w obowiązujących trendach ;-)

Poszukujemy grafika na pełen etat do biura w Tychach. Nie jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy zdalnej.

Wymagania:

  • dobra obsługa programów graficznych (PS, Illustrator),
  • samodzielność i kreatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • duże poczucie estetyki,
  • pozytywne nastawienie i cierpliwość,
  • znajomość języka angielskiego

Twoje zadania:

  • przygotowanie projektów graficznych na potrzeby drukarni oraz Klientów,
  • samodzielne szukanie rozwiązań,
  • umiejętność wpasowania się w potrzeby i oczekiwania Klienta,
  • szybkość w działaniu :-)

Wymiar zatrudnienia: Praca na pełen etat, w dni robocze (pon-pt, w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00).

Prezentacja firmy

Piga.pl to dynamicznie rozwijająca się, odpowiedzialna społecznie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie