Opis stanowiska pracy

Grafik kreatywny

Opis stanowiska W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy zdolnego grafika do uzupełnienia zespołu w Studiu Graficznym Cube w Toruniu.

Kandydat powinien

być dyspozycyjny, gotowy do pracy w siedzibie firmy codziennie w elastycznych
(w ramach rozsądku) godzinach pracy w pełnym wymiarze czasu. Powinien
spełniać dalej wymienione warunki. Nie określamy wymaganego doświadczenia
w jednostce czasu – wystarczą odpowiednie umiejętności i sprawność pracy.
Nie szukamy osoby która się jeszcze uczy pracy grafika, co nie znaczy że nie
może być studentem – potrzebujemy osoby która ma doświadczenie na
podobnym stanowisku i rzeczywiście spełnia poniższe warunki. Szanujmy
wzajemnie swój czas! Nasi klienci to małe, średnie i duże firmy. Kandydat na
niniejsze stanowisko będzie zajmował się bardziej wymagającymi projektami dla
większych klientów.

Kompetencje

Zdolność efektywnej pracy, zarządzania własnym czasem i zadaniami,
praca z deadlineami (rozsądnymi, nastawiamy się na jakość a nie
szybkość)' Umiejętność logicznego myślenia!'

Znajomość nastepujących zagadnień: projektowanie grafiki użytkowej,
branding, przygotowanie do druku, podstawowe zasady DTP i typografii,
projektowanie stron internetowych'

Doskonała najomość oprogramowania Adobe Creative Cloud: Photoshop,
Illustrator, InDesign, Acrobat, oznacza tu pełne użycie tych programów i ich
zaawansowanych funkcji'

Znajomość branży internetowej w kontekście trendów wizualnych oraz
rozwiązań funkcjonalnych będzie dużym plusem'

Wysokie poczucie estetyki oraz znajomość trendów w projektowaniu'

Umiejętność pracy w zespole i nastawienie na rozwiązywanie problemów
(zamiast ich generowanie)'

Dokładność, sumienność, kreatywność'

Biegłość w obsłudze systemu operacyjnego (Windows i/lub Mac),
programów biurowych Word, Excel będzie bardzo przydatna'

Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
w piśmie

Doświadczenie

Wymagane doświadczenie w projektowaniu grafiki użytkowej, form
drukowanych takich jak katalogi, broszury itp, stron internetowych,
logotypów i podobnych jest niezbędne i będzie wymagane potwierdzenie
solidnym portfolio'

Odpowiednia na to stanowisko osoba musi mieć duże doświadczenie i
obycie z projektowaniem form wymienionych powyżej, szukamy
profesjonalisty

Obowiązki Projektowanie wcześniej opisanych form'
Organizacja własnego czasu i zarządzanie kilkoma zadaniami jednocześnie
przy zachowaniu wspólnie ustalonych terminów'

Realizowanie projektów na podstawie briefu, burzy mózgów czy
wytycznych, dokładnie i w 100%

Prezentacja firmy

Studio Graficzne Cube, rozpoczęło swoją działalność w 2010 roku. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie