Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa Studio 6/8 pilnie poszukuje Grafika- utalentowanego z pozytywnym nastawieniem do życia i otaczającego świata 

Zakres obowiązków:
• projektowanie i skład materiałów graficznych: publikacji, reklam, ulotek, plakatów, banerów,
• korekta i formatowanie plików graficznych,
• retusz i obróbka zdjęć,
• współpraca z pracownikami merytorycznymi innych działów firmy,

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• znajomości programów: Photoshop, InDesign, Illustrator, Acrobat, Pakiet MS Office, Corel Draw, mile widziane programy 3D i inne graficzne,
• doświadczenia na podobnym stanowisku,
• odpowiedzialności i samodzielności w działaniu,
• dobrej organizacji pracy i uporządkowania,
• zmysłu artystycznego,
• gotowości do pracy pod presją czasu,
• dbałości o szczegóły, kreatywności i twórczego podejścia do pracy,
• umiejętności pracy w zespole,
• zaangażowania,
• pogodnego usposobienia,
• terminowości,
• wysokiej kultury osobistej,

Prezentacja firmy

Studio 68 to zgrany zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie