Opis stanowiska pracy

Poszukujemy grafika/graficzki do projektowania stron internetowych oraz aplikacji mobilnych!

Jeżeli...

- masz duże poczucie estetyki,
- swoje zadania wykonujesz skrupulatnie, dbasz o najmniejsze szczegóły,
- chcesz działać w małym, ale sprawnym zespole,
- dotrzymujesz ustalonych terminów

... nie zwlekaj! Wyślij swoje portfolio.

Wymagamy:

- doświadczenia w projektowaniu stron WWW,
- doświadczenia w projektowaniu aplikacji mobilnych,
- znajomości technologii RWD,
- znajomości najnowszych trendów w projektowaniu stron internetowych.

Proponujemy rozliczenie na podstawie umowy o dzieło, rachunku bądź faktury VAT.

Prezentacja firmy

Nasza agencja specjalizuje się w tworzeniu stron WWW, sklepów int... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie