POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

Grafik

Miejsce pracy: Nadarzyn

WARSAW EXPO to najnowsze i największe w regionie, Międzynarodowe Centrum Wystawienniczo-Kongresowe. Dzięki bliskości międzynarodowego lotniska Chopina oraz zbiegu najważniejszych dróg krajowych i autostrad (S7, S8, A2), położenie Warsaw Expo zapewnia szybkie i bezproblemowe połączenia komunikacyjne zarówno krajowe jak i międzynarodowe; wchodząc w skład Holdingu Ptak S.A., posiada ponad 20 –letnie doświadczenie w branży.

Obowiązki:

  • kompleksowe opracowanie projektów graficznych, projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowej (np. ulotki, katalogi, foldery), dbanie o spójność wszystkich materiałów graficznych oraz przygotowanie projektów do druku lub (i) projektowanie layoutów i grafik na potrzeby strony internetowej
  • współpraca z innymi członkami grupy projektowej przy realizowanych zadaniach
  • ewentualnie: kreacja spotów reklamowych i prezentacji internetowych (znajomość animacji video będzie mocnym dodatkowym atutem)

Wymagania:

  • doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku lub (i) do sieci,
  • bardzo dobra znajomość programów z pakietu ADOBE (Illustrator, Photoshop, Indesign, mile widziana znajomość AfterEffects oraz Premiere)
  • kreatywność, oryginalność pomysłów, niebanalne rozwiązania graficzne
  • samodzielne, twórcze myślenia podczas tworzenia projektów
  • umiejętność łączenia atrakcyjnego wyglądu z użytecznością i funkcjonalnością projektów internetowych
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem graficznym: kompozycja, wyczucie koloru, typografia
  • znajomość najnowszych trendów w projektowaniu interfejsów na potrzeby serwisów - WWW oraz nowoczesnych narzędzi reklamy internetowej
  • zdolności interpersonalne i umiejętność pracy zespołowej
  • dokładność i dobra organizacja pracy, w tym pod presją czasu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • dynamiczną pracę w młodym zespole
  • pracę przy różnorodnych i ciekawych projektach
  • umowę o pracę