Opis stanowiska pracy

Firma z branży IT dla rynków finansowych poszukuje pracownika na stanowisko:

GRAFIK
( GRAPHIC DESIGNER )

Opis stanowiska:
Grafika aplikacji internetowych (projektowanie interfejsów użytkownika i graficznych elementów interfejsów)
Tworzenie marketingowych materiałów do druku (plakaty, ulotki, nadruki na gadżety)
Projektowanie stron internetowych

Oferujemy:
Pracę w nowoczesnym biurze w Łodzi
Pracę w elitarnej branży oprogramowania dla rynków finansowych
Współtworzenie nowej marki na rynku

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV wraz z linkiem do porfolio lub załączeniem przykładowych projektów w terminie do 13 luty 2015r.

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawaracie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:
Umiejętność projektowania dobrych grafik (nie wymagamy znajomości określonych narzędzi projektowych)
Portfolio projektów graficznych (webowych lub do druku)
Samodzielność i umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma z branży IT dla rynków finansowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie