Opis stanowiska pracy

Lynka jest wiodącym producentem tekstyliów i produktów reklamowych. Wykonujemy najwyższej jakości, najbardziej zaawansowane technologicznie zdobienia dla wielu klientów krajowych i zagranicznych. Obecnie poszukujemy osoby do pracy w naszej centrali w Krakowie na stanowisko:

Grafik

Miejsce pracy: Kraków

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Wykonywanie symulacji zdobień,
  • Wykonywanie przygotowalni sitodrukowej i tampodrukowej,
  • Tworzenie programów haftujących,
  • Tworzenie wizytówek, ulotek oraz innych materiałów marketingowych,
  • Zlecanie zamówień i korespondencja w j. angielskim z podwykonawcami.

Oczekiwania

  • Wykształcenie kierunkowe (Studium Graficzne - mile widziane),
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu grafiki komputerowej,
  • Dobra znajomość programów graficznych: Ilustrator, Photoshop, InDesign,
  • Dobra znajomość programów: Word i Excel,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Rzetelność,
  • Dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • znajomość programów: QuarkXPress, Corel Draw,
  • znajomość systemu operacyjnego Mac,
  • umiejętność tworzenia haftu komputerowego,
  • znajomość zasad DTP.

Kandydatom oferujemy

Stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i efektów pracy, udział w szkoleniach, nabycie doświadczenia zawodowego i pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

LYNKA Sp. z o.o., polsko-amerykańska firma z siedzibą w Krakowie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Inne, Praca Internet / e-commerce