Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko grafika, otwartej na nowe wyzwania i lubiącej pracę w zespole.

Wymagania

Wymagania:
- projektowanie graficzne materiałów reklamowych oraz przygotowanie do druku
offsetowego oraz cyfrowego (wykorzystanie programów Adobe Illustrator,
InDesign, Corel Draw, Photoshop)

- znakowanie gadżetów (przygotowanie plików do sitodruku, tampodruku oraz
graweru, itp.)

- projektowanie banerów, rollupów, namiotów, balonów, itp oraz przygotowanie
do druku solwentowego oraz sublimacyjnego

- projektowanie grafiki na pojazdy

- retusz zdjęć (wykorzystanie Adobe Lightroom oraz Photoshop)

- opcjonalnie: projektowanie stron www z kodowaniem (znajomość PHP, HTML,
CSS, JS oraz programów Adobe Dreamweaver)
- opcjonalnie: tworzenie animacji na potrzeby stron internetowych oraz
filmów, itp (wykorzystanie programów Flash, After Effects, Adobe Encore)

Dodatkowo: mile widziane prawo jazdy kategorii B. własny samochód.

Prezentacja firmy

Agencja świadcząca usługi w zakresie zagadnień marketingu, promoc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie