Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
Poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko Graphic Designera, która wspierać będzie istniejący dział kreacji. Praca stacjonarna w siedzibie firmy (9-17) w Krakowie.

Zakres obowiązków:
- tworzenie layoutów stron internetowych
- tworzenie identyfikacji wizualnych nowo wprowadzanych produktów
- tworzenie kreacji reklamowych związanych z naszymi produktami przy współpracy z największymi portalami informacyjnymi i społecznościowymi

Oferujemy:
- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- miłą atmosferę w zespole,
- atrakcyjne motywujące wynagrodzenie,
- wyzwania zawodowe

Wymagania

Wymagania:
- znajomość pakietu Adobe(PS,AI)
- doświadczenie w tworzeniu layoutów stron internetowych
- doświadczenie w tworzeniu identyfikacji wizualnych
- Posiadanie zmysłu estetycznego i znajomości zasad związanych z projektowaniem
- Znajomość najnowszych trendów w grafice i typografii
- portfolio potwierdzające umiejętności kandydata
- samodzielność
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

Rozpatrywane będą ogłoszenia tylko z podesłanym portfolio oraz CV

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się szeroko pojętą sprzedażą na zlecenie swoich kli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie