Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby na stanowisku grafika będzie należało:
Przygotowywanie projektów graficznych dla poligrafii, reklamy
Skład do druku
Współpraca z klientem przy uzgodnieniach nad projektami
Przygotowywanie prezentacji
Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron www

Oferujemy:
Ciekawą pracę w młodym zespole
Interesujące wyzwania zawodowe
Możliwość zdobycia doświadczenia i podniesienia kwalifikacji

Wymagania

Dobra znajomość programów (Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Flash)
Wyobraźnia, kreatywność i wyczucie estetyczne
Umiejętność przedstawienia idei za pomocą grafiki ujętej w niestandardowych projektach
Znajomość najnowszych trendów w grafice
Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zgłoszenia: Prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio na adres biuro@bkreative·pl (załącznik nie może przekraczać 10MB)

Prezentacja firmy

BK Group jest firmą działającą w szeroko rozumianej branży reklamowej <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media