Opis stanowiska pracy

SkyConcept jest agencją specjalizującą się w kreacji narzędzi wykorzystywanych w marketingu nieruchomości.

Od początku naszej obecności na rynku tworzymy rozwiązania dedykowane branży RE. Doświadczenie i znajomość rynku to efekt wieloletniej współpracy z liderami sektora nieruchomości, w tym wiodącymi firmami deweloperskimi i konsultingowymi w Europie i na świecie.
Filarami naszych działań są trzy obszary: IT, multimedia i content. W każdym z nich powstają projekty o różnych celach i środkach wyrazu.

OPIS STANOWISKA:

Projektowanie kreatywnych materiałów graficznych zgodnych z identyfikacją wizualną firmy oraz jej klientów ,