Opis stanowiska pracy

Praca ZDALNA w Webster-Studio czeka na Ciebie ! Jeżeli znasz się na tworzeniu grafiki na potrzeby stron internetowych to właśnie Ciebie szukamy.

W związku z ciągłym rozwojem firmy Webster-Studio, aktualnie
poszukujemy osoby na stanowisko GRAFIK.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

• przygotowanie grafiki na potrzeby projektów www
• tworzenie materiałów reklamowych
• wprowadzanie poprawek projektowych
• przygotowanie prezentacji graficznych

Oferujemy:

• pracę ZDALNĄ - dowolne miejsce pracy
• elastyczne godziny pracy - liczy sie termin realizacji, pracujesz kiedy chcesz
• możliwości rozwoju (zdalne szkolenia)
• rozliczanie za każdy projekt

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop
• dobra znajomość usability
• Przynajmniej 2 letnie doświadczenie
• Tylko osoby mogące wystawić Fakturę VAT !
• umiejętność dostosowania grafiki do potrzeb klienta
• portfolio obrazujące dotychczasowe realizacje
• kreatywność

Osoby zainteresowane pracą w Webster-Studio proszone są o wysyłanie PORTFOLIO.
Skontaktujemy sie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Webster-Studio to szybko rozwijająca się komórka której celem jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie