Opis stanowiska pracy

BRAND SITES - agencja interaktywna

Jesteśmy zespołem młodych, utalentowanych ludzi, z zapałem do pracy i dużymi umiejętnościami. Tworzymy dynamicznie rozwijającą się agencję marketingową. Jeżeli wydaje Ci się, że pasujesz do naszej firmy – napisz! Aktualnie do pracy w biurze we Wrocławiu

poszukujemy kandydata na stanowisko:

Grafik / Webdesigner

Zakres obowiązków dla stanowiska:

  • Kreacja i przygotowywanie projektów graficznych:
    • CI (logo, wizytówki itp.)
    • INTERNET (strony i sklepy www, banery flash, prezentacje flash, newslettery, mailing)
    • BRANDING (materiały brandingowe dla firm - projektowanie, wizualizacje brandingu)
  • Udział w spotkaniach z klientami (okazjonalnie)
  • Udział w sesjach brain-stormingowych

Oferujemy ze swojej strony:

  • Elastyczne godziny pracy i stałe wynagrodzenie
  • Kreatywne wyzwania, możliwość pokazania co potrafisz
  • Dostęp do narzędzi ułatwiających codzienną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bonusy za zaangażowanie i kreatywność

Wymagania

Oczekujemy:

  • Kreatywności i zaangażowania, znajomość aktualnych trendów graficznych
  • Zdolności zawierania celów marketingowych w projekcie
  • Znajomości zasad produkcji (WEB/DRUK)
  • Portfolio zawierającego prace: CI, layouty www
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu graficznego Adobe CS5 (w szczególności: Photoshop, Illustrator, Flash, mile widziane: InDesing, Dreamweaver)
  • Znajomości języka angielskiego (pracujemy na anglojęzycznym oprogramowaniu).
  • Gotowości do rozwoju wiedzy i nowych umiejętności
  • Wykształcenia kierunkowego (grafika, marketing, webdesign)
  • Doskonałej organizacji pracy

Mile widziane:

  • Znajomości: HTML, CSS i standardów W3C
  • Przyjazna osobowość :-)
Aplikacje proszę składać za pośrednictwem portalu InfoPraca

Prezentacja firmy

BRANDSITES - agencja interaktywna oferująca kompleksową obsługę f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2012
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie