Grafik Webdesigner - Projektant stron WWW

EMINE

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się Agencja Interaktywna z Warszawy zatrudni osobę na stanowisko grafika webdesignera.

Zakres obowiązków:

- projektowanie szaty graficznej stron www, sklepów internetowych, portali i aplikacji web
- projektowanie identyfikacji wizualnej
- projektowanie materiałów reklamowych (wizytówki, teczki, foldery...)

Oferujemy:

- pracę na miejscu w biurze w centrum Warszawy
- pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole
- możliwość pracy przy ciekawych projektach
- możliwośc realizacji własnych pomysłów
- przyjazną atmosferę pracy
- dopuszczamy możliwość łączenia pracy na miejscu z pracą zdalną

Wymagania

Oczekujemy:

- kreatywność poparta ciekawym i niebanalnym portfolio
- znajomość trendów we współczesnym webdesignie
- wysokie poczucie estetyki
- bardzo dobra znajomość programów z pakietu Adobe
- co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy pod presją czasu
- odpowiedzialność i samodzielność w pracy

Prosimy o załączenie do CV portfolio swoich prac.

Prezentacja firmy

BOGDAN PERY STUDIO to wyspecjalizowany dostawca wysokiej jakości usług e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce