Grafik/ Web designer

Gemius SA

02-676 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dlaczego warto z nami współpracować?

- umożliwimy Ci pracę w międzynarodowym środowisku (jesteśmy obecni na wielu rynkach Europy),
- będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje (pracownikom oferujemy szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, konferencje i bardzo dobrze wyposażoną firmową biblioteczkę),
- będziesz mógł/mogła poznawać nowe technologie i narzędzia,
- z nami możesz liczyć na pracę w młodym, dynamicznym zespole i środowisku otwartym na kreatywne pomysły,
- nasi pracownicy wskazują, że panuje u nas bardzo przyjazna atmosfera pracy,
- oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin oraz elastyczne godziny pracy,
- gwarantujemy Ci dobre warunki pracy (nowoczesne biuro i sprzęt komputerowy),
- w naszych kuchniach znajdziesz m.in: owoce, warzywa, płatki i kilkadziesiąt rodzajów herbat do Twojej dyspozycji.

Dołączysz do zespołu UX odpowiedzialnego za nadanie „ludzkiej twarzy” narzędziom analitycznym.

Do Twoich zadań należeć będzie:

- projektowanie UI aplikacji webowych skupiających się na estetycznej i funkcjonalnej prezentacji danych,
- tworzenie layoutów stron internetowych,
- tworzenie logotypów i innych prac graficznych.

Wymagania

- doświadczenie w realizacji projektów graficznych poparte portfolio,
- umiejętność tworzenia spójnej koncepcji graficznej dla różnych aplikacji i responsywnych stron WWW,
- znajomość trendów webdesignu oraz poszukiwania inspiracji,
- bardzo doba znajomość oprogramowania typu: Adobe Photoshop, Illustrator itp.,
- samodzielność, sumienność, dokładność,
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji.

Dodatkowe umiejętności:
- znajomość HTML5 i CSS3, Bootstrap,
- doświadczenie w wizualizacji danych, projektowaniu narzędzi analitycznych lub paneli administracyjnych,
- umiejętność projektowania funkcjonalnych i pięknych interfejsów,
- doświadczenie w projektowaniu makiet, struktur serwisów, user stories,
- doświadczenie współpracy z zespołami scrumowymi,
- wyższe wykształcenie,
- doświadczenie w przygotowywaniu materiałów zlecanych agencjom reklamowym i drukarniom,
- doświadczenie w prowadzeniu badań użyteczności.

Prezentacja firmy

Gemius to polska firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie