Grafik w Agencji Marketingowej

Sungrey Sp. z o.o.

Zielona Góra, 65-119, lubuskie

Opis stanowiska pracy

/1 Obowiązki

projektowanie oraz praca koncepcyjna nad serwisami www, kampaniami digital

projektowanie materiałów graficznych na potrzeby klientów

Wymagania

/2 Oczekiwania

- portfolio

- znajomości trendów na rynku kreatywnym

- biegłej znajomości obsługi pakietu Adobe CS 5 i wyższe (Photoshop, Illustrator, After Effects)

- otwarty umysł

- zmysł estetyczny

- zrozumienia celów marketingowych realizowanych projektów

- zaangażowanie i inicjatywa w wykonywanych projektach

/3 Mile widziane

- umiejętność odręcznego rysowania

- znajomość grafiki 3d

/4 Oferujemy

- możliwość kreatywnej pracy nad różnymi projektami

- miła atmosfera w młodym zespole

- bilard, basen i sauna w zasięgu ręki

Oferty bez portfolio nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu poniższej klauzuli:

‘’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)’’

Prezentacja firmy

Sungrey to młoda i prężnie rozwijająca się agencja marketingowa w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja