Grafik/Specjalista ds. marketingu internetowego w biurze podróży

GMSynergy Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Od: GMSynergy Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Grafika / Projektowanie

Pracownik biura podróży Łódź – Grafik/Specjalista ds. marketingu internetowego.

Opis stanowiska pracy
W związku z dynamicznym rozwojem biura poszukujemy Grafika/Specjalisty ds. marketingu internetowego w biurze podróży. Praca stacjonarna w centrum Łodzi w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:

- przygotowanie materiałów informacyjnych i reklamowych;
- obsługa mediów społecznościowych – Facebook, Twitter itp.
- wyszukiwanie i wykorzystywanie narzędzi internetowych do obsługi i zdobywania nowych klientów usług turystycznych;
- obsługa rezerwacji internetowych;
- obsługa serwisów i stron internetowych należących do biura;
- prace administracyjne i obsługa procesów back office;
- pomoc w zakresie serwisowania i obsługi sprzętu IT w biurze;

Wymagania :

- bardzo dobra znajomość graficznych programów komputerowych ze szczególnym uwzględnieniem pakietu Adobe CS3-CS6 (Photoshop, Illustrator, Flash, In Design) oraz Corel Draw;
- doświadczenie w składzie wielostronicowych katalogów, broszur, ulotek reklamowych, znajomość zagadnień DTP;
- umiejętność projektowania layoutów www – podstawowa znajomość HTML;
- bardzo dobra znajomość technik i metod promocyjnych w zakresie mediów społecznościach;
- kreatywność i samodzielność w zakresie projektowania graficznego;
- zainteresowanie geografią turystyczną;
- zaangażowanie i komunikatywności w kontaktach z klientami;
- chęć i umiejętność pracy w zespole;

CV prosimy przesyłać na adres slawomir(at)gmsynergy.com.pl wraz z zaznaczeniem oczekiwań finansowych przy pełnym wymiarze czasu pracy.