Grafik - retuszer

Studio Helios

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego projektu Produktownia poszukujemy osoby do pracy na stałe, w siedzibie firmy w Łodzi na stanowisku grafik – retuszer.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za retusz zdjęć produktowych.

Od kandydata oczekujemy:

-biegłego posługiwania się tabletem graficznym Wacom

-dobrej lub bardzo dobrej znajomości programu Adobe Photoshop z naciskiem na doskonałą znajomość narzędzi: piórko (pen), stempel (clone stamp), łatka (patch), pędzel korygujący (spot healing brush), znajomość pracy na warstwach (layers) i warstw dopasowania (adjustement layers) oraz narzędzia skraplanie (liquify)

-doświadczenia w retuszu popartego tematycznym portfolio, oraz wykonaniem zadania testowego obejmującego retusz zdjęć,

-umiejętności pracy w zespole,

-dokładności, precyzji, samodzielności, oraz dobrej organizacji czasu pracy,
zdolności szybkiego uczenia się i dostosowywania do zmieniających się wymagań klientów

-doświadcznie w pracy na podobnym stanowisku lub agencji reklamowej będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

-stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-pracę w młodym zespole, pozwalającą na szybkie zdobycie nowych umiejętności,
pracę w pozytywnej atmosferze,
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych efektów
możliwość rozwoju zawodowego

Najważniejszym elementem w procesie rekrutacji będzie wykonanie zadania rekrutacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Studio Helios to agencja fotograficzna z Łodzi. Sercem naszej działalnoś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Reklama / Komunikacja