Grafik - projektant witryn, stoisk, stendów i elemntów 3D

G&G Studio Sp. z o.o.

05-816 Warszawa, Ursus, Michałowice, Opacz, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- adaptacja elementów graficznych i przestrzennych na potrzeby różnych lokali użytkowych
- projektowanie elementów graficznych i form przestrzennych wg wytycznych klienta
- przygotowywanie plików produkcyjnych na plotery drukujące, tnące i CNC
- współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

- znajomość zagadnień typografii, DTP i technik druku cyfrowego
- poprawna interpretacja rysunków technicznych i planów architektonicznych
- efektywne korzystanie z programów graficznych: Corel Draw od X3 wzwyż, pakiet Adobe
- znajomość właściwości i zastosowanie różnych materiałów i tworzyw do produkcji reklamowej
- znajomość podstawowych zasad ergonomii i konstrukcji
- umiejętność przełożenia języka projektowego na realną produkcję
- umiejętność pracy w oparciu o brief i wytyczne w języku angielskim
- perfekcyjna organizacja pracy własnej oraz prawidłowe wyznaczanie priorytetów
- realizacja założeń projektowych zgodnie z oczekiwaniami oraz bezwzględne przestrzeganie terminów

Dodatkowe atuty:
- praca w przestrzeni 3D- Sketch Up, Rhino, VRay
- doświadczenie w pracy z programem do zarządzania projektem

Prezentacja firmy

Grupa G&G Studio Sp. z o.o. (G&G Studio i DRUK24h.pl) od 1994 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Praca na produkcji