Grafik komputerowy

Logos

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?
Wydajemy gazety o zasięgu lokalnym (11 tytułów). Nasi autorzy piszą o kulturze, historii czy sporcie, w odniesieniu do Wrocławia jak i innych miast. Tym samym tworzymy prawdziwie lokalną społeczność. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko grafika komputerowego odpowiedzialnego nie tylko za tworzenie reklam oraz ofert, ale również za kontakt z klientem. Praca od zaraz.

Oferujemy:

Elastyczny czas pracy w biurze
Umowę o dzieło/zlecenie
Pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole
Dużą samodzielność pracy

Za co będziesz odpowiedzialny/a:

Projektowanie reklam prasowych
Bieżąca współpraca i kontakt z klientem
Samoorganizacja swojego czasu pracy i nadzór nad archiwum reklam
Współpraca z działem handlowym i redakcyjnym
Skład gazety

Oferty prosimy przesyłać w formie elektronicznej (CV + portfolio [PDF])

Wymagania

Oczekujemy:
Doświadczenia w przygotowywaniu plików graficznych do druku
Praktycznej znajomości programów graficznych (Adobe Photoshop, InDesign)
Znajomości zasad związanych z projektowaniem graficznym: kompozycją, typografią
Znajomości najnowszych trendów w zakresie tworzenia kreacji projektów graficznych
Umiejętności przygotowywania projektów do druku
Umiejętności zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
Kreatywności, pomysłowości i komunikatywności
Otwartości na pracę z ludźmi i umiejętności angażowania w prowadzone działania

Prezentacja firmy

Wydawnictwo Magnes Media działa na rynku wydawniczym od 2009 roku, aktua... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie