Grafik komputerowy

No Limits

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma AirBike to lider na rynku rowerowym w Polsce. Posiada 6 salonów na terenie Warszawy i wciąż pozostaje w fazie dynamicznego rozwoju. W swojej ofercie posiada największą liczbę marek rowerowych, oraz szeroką gamę akcesoriów najwyższej jakości.
W wyniku rozwoju firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

GRAFIK KREATYWNY

Twoje zadania:
Opracowanie graficzne materiałów promocyjnych, reklamowych i brandingowych
Udział w kreowaniu identyfikacji wizualnej firmy oraz projektach marketingowych
Projektowanie grafik na strony internetowe i social media
Obróbka fotografii

Wymagania

Czego oczekujemy?

Perfekcyjnej znajomości pakietu Adobe
Zmysłu kreatywności i doboru przemyślanej kompozycji
Doświadczenia w pracy przy projektach marketingowych
Inicjatywy w szukaniu optymalnych i niestandardowych rozwiązań
Mile widziane zainteresowanie tematyką sportową, a szczególnie branżą rowerową
Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (możliwość pracy zdalnej)

W zamian oferujemy:

Wynagrodzenie adekwatne do nakładu pracy
Zatrudnienie u lidera w swoim segmencie rynku
Wysokie standardy pracy oraz możliwość rozwijania kompetencji

Prosimy o przesyłanie CV i portfolio (pdf, ppt, doc).
Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, umieść taką informację w treści zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Firma AirBike to lider na rynku rowerowym w Polsce. Posiada 6 sal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie