Opis stanowiska pracy

Planet Media Sp. z o.o. – spółka z branży reklamowej poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Grafik komputerowy

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie za projektowanie oraz tworzenie form graficznych na potrzeby prowadzonych kampanii reklamowych.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie

- doświadczenie w zakresie projektowania grafiki

- dobra znajomość program Adobe Photoshop, Adobe Flash

- kreatywność i samodzielność w projektowaniu grafiki oraz przygotowywaniu treści ofertowych i promocyjnych

- mile widziana znajomość HTML/XHTML/CSS,

- dokładność i sumienność

- otwartość, uczciwość, pracowitość

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

- stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się młodej firmie

- możliwość rozwoju zawodowego, realizowania własnych projektów i super atmosferę pracy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV + portfolio, w tytule e-maila wpisując: Grafik Komputerowy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Planet Media Sp. z o.o. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jęłam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Planet Media Sp. z o. o."

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy oraz skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Planet Media Sp. z o.o. - spółka zarządzająca powierzchnią reklam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja